ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home ייעוץ עסקי שיווקי

כל מה שרצית לדעת על ייעוץ עסקי שיווקי

דוא הדפסה PDF

מתי כדאי לפנות לייעוץ עסקי שיווקי

כל בעל עסק יודע כיום, בין אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים, שיווק נכון של העסק הוא נדבך מרכזי בדרך להצלחה. אפשר להיות בעלי עסקים מוצלחים מאוד, מבינים בכל התחום הפיננסי,ועם צוות עובדים מעולה , אך לפעמים הנושא השיווקי אצל בעל העסק הוא חלש יותר ואז נכנס לתמונה ייעוץ עסקי שיווקי.
לפעמים עולה השאלה, למה אנחנו זקוקים וצריכים ייעוץ כזה? מה הוא יועל לנו?

ייעוץ עסקי שיווקי, מי בכלל צריך את זה?

מרבית בעלי העסקים משתמשים באמצעי שיווק שונים כדי לקדם את העסקים שלהם.הקטנים יותר מסתפקים בפרסום במקומונים, או באתרי אינדקס באינטרנט, וכדומה.                
הגדולים יותר משדרים לנו את התכנים והמבצעים שלהם בערוצי השידור המרכזיים ללא הפסקה בטלוויזיה, באינטרנט וכדומה.


מה שברור הוא שגם העסק הקטן וגם העסק הגדול, מעונינים לשווק את המוצרים שלהם ו/או השירותים שלהם בצורה הטובה ביותר והאופטימלית ביותר, ואם אין להם בעסק מחלקת שיווק או מנהל שיווק , הרי שהם צריכים  לפנות לאיש מקצוע שיעניק להם ייעוץ עסקי שיווקי הכולל בתוכו ארגז כלים שיווקיים שישפרו את מערכת השיווק של העסק. יועץ שיווקי מקצועי יידע לייעץ לעסק מהם אפיקי השיווק הנכונים, כיצג ניתן לשפר את התקשורת השיווקית של העסק, כיצד ניתן לדור לשווקים חדשים, כיצד ניתן לקדם ולמתג מוצרים של העסק וכד'.
מבלי ייעוץ עסקי שיווקי נכון בעלי העסק, עד כמה שהם גדולים בתחומם, יתקשו לגבש את התוכנית השיווקית המוצלחת ביותר עבור הסחורה שלהם, ולא יהיה להם את הידע המקצועי לבניית אסטרטגיה שיווקית שמתאימה לעסק.

יש מי שיזמין ייעוץ עסקי שיווקי כאשר הוא עומד לפתוח עק חדש, ויש מי שיזמין ייעוץ עסקי שיווקי כאשר הוא ירגיש שהעסק קופא על שריו ולא מצליח להשיג את מטרותיו. יש מי שיזמין ייעוץ עסקי שיווקי לאחר שהעסק הוסיף פס ייצור חדש והחל לשווק מוצרים חדשים, ויש גם כאלו שיזמינו ייעוץ עסקי שיווקי לאחר שהעסק התאושש לאחר משבר כספי קשה.

ייעוץ עסקי שיווקי עוד בשלבי פיתוח העסק הראשוניים

ייעוץ שיווקי מומלץ להיעזר בו עוד בשלבי התכנון לפני שהעסק מתחיל לפעול באופן ממשי.
ישנם שלבים התחלתיים שנבנים אחד על השני, פרק אחר פרק ורק אז יוצא אל הפועל שיווק אפקטיבי בכל הגזרות.
ייעוץ עסקי שיווקי שנבנה על פי תוכנית שיווקית סדורה הוא נוסחה מנצחת, כל עוד העסק פועל נכון גם במישור הפיננסי.
 

עדכון אחרון ב-שישי, 04 פברואר 2011 08:21