ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home השבחת נכס

השבחת נכס

דוא הדפסה PDF

איך מתחילים להשקיע בנדלן ? קודם כל יש לרכוש נכס כלשהו בין אם זה דירה או מגרש.  חשוב לציי שןלא כל עסקת נדלן מתחילה ברכישה ומסתיימת במכירת הנכס או השכרתו, ולא תמיד הדברים הולכים היטב כמו שאנו מעוניינים.  ישנם נכסים רבים שנמכרים לבעלי השקעות נדלן כשהם במצב הרוס ודורשים שיפוץ איכותי,  מה שנקרא דורש השבחת נכס.


מטרת השבחת הנכס היא להגדיל את הרווחים ולמקסם אותם ככל האפשר.  לעיתים עלות הדירה או הנכס שבעל ההשקעות משלם היא נמוכה בגלל העובדה שהדירה הרוסה ודורשת השקעה כספית גבוהה.  עבור מומחי הנדלן זוהי מציאה משום שאת הדירה הם רכשו במחיר נמוך והם ישקיעו את המינימום הדרוש בדירה ואז ימכרו אותה בעלות גבוהה יותר ואף ירוויחו תשואה מכובדת.

השבחת נכסים הינה עבודה לא פשוטה שדורשת להזמין מעצבי פנים,  שיפוצניקים ובעלי מקצוע נוספים מלבד הבירוקרטיה והאישורים הנוספים שדרושים.  מומחי השקעות נדלן יודעים לעשות זאת היטב ומתרגמים כל רכישת דירה לכסף,  בין אם הדירה משופצת ובין אם לא.  כיום קיימים אופציות נוספות שפותחות דלת עבור משקיעי הנדלן.

פינוי בינוי – אזור אשר הוחלט על ידי המדינה כאזור שמיועד לפינוי בשנים הקרובות לטובת בניית דירות חדשות שעומדות בכל התקנים הדרושים.  פינוי בינוי מוביל לעליית ערך הדירה באופן משמעותי.  רכישת נכסים שמיועדים לפינוי בינוי נחשבים למציאה בתחום השקעות נדלן.

רכישת נכסים אלו מניבים תשואה גבוהה וממזערים את הסיכונים הקיימים בשוק הנדלן.  על מנת לרכוש שטח בפינוי בינוי על הקבלן להכיר היטב את כל התנאים המחייבים אותו על פי חוק החל מדיור חלופי עבור הדיירים ועד הענקת דירות חדשות לדיירים המפונים.
 
ליתרונות הרבות של תהליך הפינוי בינוי יש גם חסרונות,  תהליך הפינוי בינוי לא נעשה בקלות ועד שהוא יוצא לפועל לוקח שנים רבות אם הוא בכלל יוצא לפועל.  לכן יש לקחת את זה בחשבון לפני שמשקיעים בפרויקט כזה.

השבחת נכסים הן חלק בלתי נפרד מתחום השקעות נדלן.  במידה ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת ומאיפה להתחיל תוכלו להתייעץ עם חברות אחזקה ניהול והשבחת מבנים שיעשו זאת עבורכם.