ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home

משרדי רואי חשבון

דוא הדפסה PDF

משרד רואי חשבון וחשיבותו לליווי של חברות ועסקים
הכנת המאזן הוא השלב החשוב ביותר בעבודתם של משרדי רואי חשבון. ניתן להגדיר את התהליך כך: ההכנסות ממכירות + חובות של לקוחות + רכוש הן צד אחד במאזן, כשבצד השני נמצאות הקניות + חובות לספקים + הוצאות שונות. אם הסכום חיובי – החברה רווחית ואם לא – החברה מפסידה כסף. אם רואי החשבון מגדילים את ההוצאות, הם מקטינים את הרווח הנקי, שמתוכו משולם, בסיכומו של עניין, מס ההכנסה.


משרדי רואי חשבון איכותיים גם נותנים עצות מועילות באשר לדרך הטובה ביותר למשוך כספים מהעסק בצורה שתסב את ההוצאות הנמוכות ביותר. האם כדאי להעניק דיבידנדים לבעלי העסק או שמא כדאי למשוך שכר מהעסק? האם כדאי לקנות מלאים גדולים אותר או לבצע התאמות מלאי תקופתיות, על מנת שלא יהיה צורך "להשכיב" סכומי כסף גדולים במחסן.

משרד רואה חשבון – יד ימינו של העסק
רואה החשבון מעבר לשירות המקצועי שהוא נותן גם מספק תמיכה בעסק. לעתים צריך משהוא מהצד שיראה דברים שבעל העסק בעצמו לא רואה. לרואי חשבון יש את הניסיון לאבחן ומגמות עתידיות של ההתנהלות הכלכלית של העסק. מעבר לכל השירותים שהמשרד נותן על הנייר, יש גם ערך מוסף רציני וזה הייעוץ וההכוונה של המשרד לכל אורך הדרך.

משרדי רואי חשבון ובעל העסק
ניתן לומר שרואי החשבון הם יד ימינו של בעל העסק ולעיתים מזומנות הם יותר מאשר מייעצים, הם ממש מכוונים אותו לביצוע צעדים אחראיים. ואולם רואה חשבון טוב המודע למצב העסק יכול לייעץ לבעלי העסק בדיוק בזמן הנכון לביצוע שינויים או אפילו להמליץ על סגירה של העסק.

מעבר לכל דבר אחר, משרדי רואי החשבון מייצגים את העסק מול שלטונות המס ולעיתים קרובות הם מסייעים לעסק להפחית את אגרות המס השונות. לעיתים קרובות מצליח רואה חשבון טוב להפחית את תשלומי המס לעסק, תוך הסתייעות בידע המעמיק שלו במקצוע. רואי חשבון טובים עשויים להיות ההבדל שבין רווחיות להפסד.

משרדי רואי חשבון מלווים את הלקוח במשך שנים, והופכים אט אט לחלק אינטגראלי מהעסק או החברה. לכן כדאי לבחור היטב את רואה החשבון איתו אתם הולכים יד ביד אל עבר הצלחת העסק שלכם.

עדכון אחרון ב-רביעי, 17 אוקטובר 2012 20:01