ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home

ייעוץ עסקי למנהלים

דוא הדפסה PDF

מנהלים ייעוץ אסטרטגיבכל עסק בין אם הוא גדול או קטן , יש את המנהלים שהם הגורמים הדומיננטיים ביותר בעסק ובעלי ההשפעה הגדולה ביותר על תפקודו של העסק.
יש עסקים גדולים שבהם יש סוגים שונים של מנהלים בינהם : מנהלים שאחראים על ניהול כוח האדם בעסק, מנהלים שאחראים על ניהול הייצור בעסק, או מנהלים שאחראים על ניהול השיווק והמכירות בעסק.

ואילו בעסקים קטנים יש מנהל אחד או כמה מנהלים בודדים שביחד הם אמורים לתת מענה ניהולי מלא לכל הצרכים הניהוליים של העסק, החל מניהול פס הייצור של העסק, וכלה בניהול פיננסי של העסק.
במקרים רבים המנהל היחיד שמנווט ספינה עסקית כלשהי אין לו את כל הידע ואת כל הכישורים הניהוליים הדרושים ולכן הוא מחליט לפנות לאיש מקצוע המספק שירות של ייעוץ עסקי לניהול יעיל ואפקטיבי של העסק.
היועץ העסקי מעניק למנהל של העסק הקטן ארגז כלים שבעזרתו הוא ידע לנהל את העסק בצורה טובה יותר.

הנה כמה דוגמאות לשירותי ייעוץ עסקי , שיסייעו לבעל עסק קטן  לנהל את העסק טוב יותר.

•   ייעוץ עסקי לניהול פיננסי נכון של העסק-  לא כל בעל עסק קטן הוא כלכלן במקצועו ולא כל מנהל של עסק קטן יודע מהם המהלכים הפיננסים הנדרשים בכל צומת דרכים במהלך מחזור חייו של עסק, לכן בעלי עסקים קטנים רבים פונים לשירות של ייעוץ עסקי למנהלים שינחה אותם כיצד יש לנהל את העסק מבחינה  פיננסית, ומהם הצעדים הפיננסים הנדרשים בכל רגע נתון.  

•    ייעוץ עסקי לניהול ארגוני נכון של העסק – כל עסק קטן מתפקד בעצם כמו ארגון קטן שיש לו מאפיינים ייחודיים, ויש לו נהלים ספציפיים המתאימים לו. יעוץ עסקי ארגוני צריך לדעת להכשיר את בעל העסק לבצע מהלכים שונים בארגון, לעתים זה יהיה יעוץ עסקי ארגוני לשם הטמעת נהלי עבודה חדשים בעסק, ולעתים זה יהיה יעוץ עסקי ארגוני לשם ייעול  הארגון.

•    . ייעוץ עסקי לניהול כוח האדם  בעסק – ייעוץ עסקי לניהול כוח האדם בעסק הוא חשוב ביותר משום שהוא מעניק לבעל העסק הקטן את הכלים והכישורים לניהול תהליכים שונים הקשורים בכוח האדם העובד בארגון.

ייעוץ עסקי ניהולי  הפך לעניין שבשגרה עבור עסקים גדולים רבים שמעוניינים להעניק למנהלים שלהם כמה שיותר מיומנויות וכישורים ניהוליים שונים. יש ארגונים גדולים ששולחים את המנהלים שלהם לסדנאות מיוחדות , או לקורסים מיוחדים שבסיומם  המנהל אמור להיות מוכשר יותר ובעל מיומנויות טובות יותר.

 

עדכון אחרון ב-שלישי, 24 אוגוסט 2010 14:05  

פינת הסקר השבועי

בעבודה עם ספקים אני מעדיף
 

פינת הטיפים

הפרד ומשול בעסקים זו לא רק אימרה זו דרך חיים , תמיד כדאי לעבוד עם מספר ספקים לאותו מוצר או שירות , נכון זה קצת כאב ראש אבל שהמחירים של אחד יעלו תהיה לכם אופציה נהדרת לברוח ממחירים גבוהים.